červík

Jak přidávat stránky do lišty záložek?

Po aktualizaci Windows mi na Firefoxu nejde lišta záložek. Tedy zobrazi se, ale je prázdná. I když uložim stránku do lišty záložek, tak se mi nezobrazí (jen po otevření nabídy lišta záložek). Nevědel by někdo, co s tím? Děkuji

Odpovědi
Edison

Lze to pouhým přetažením. Nebo po kliknutí pravým na záložku je to v nabídce. Dále je možno si nastavit v liště „hvězdičku“. A mnoho dalších možností.

Mc Merkurion

… neukládají se ti do „ostatní záložky“ ??? >>> pak se na liště nezobrazují, ale po rozkliku jo …