Europa

Jak přidat zařízení do itunes?

Kdysi jsem dostala ipod schuffle a po stažení itunes se mi do něj automaticky připojil a vše šlapalo. Nyní jsem reinstalovala počítač, takže jsem si musela znovu stáhnout itunes, ale ipod se mi do něj nechce připojit – dokonce to ani žádný nerozpoznává. Nevíte co s tím?
Pro úplnost – mám Win XP :)
Doplňuji:
Moc prosím o pomo, už si nevím rady :(

Odpovědi
arygnoc

ešte pred vznikom odpovedí vznikli tzv. vyhľadávače.
najznámejší je google.

po zadaní do vyhľadávania ( https://www.go­ogle.co.uk/se­arch?q=Jak+p%C­5%99idat+za%C5%99­%C3%ADzen%C3%AD+do­+itunes&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=IPXwVJr5D4n9U­veqgsgJ ) na mňa vybaflo:

Približný počet výsledkov: 175 000 (0,24 sekúnd)

prepokladám, že v niektorom príspevku odpoveď nájdete.

;-Q

Europa

Sorry, ale nejsem hloupá, abych nezvládla něco vygooglit. Věřte, že jsem se už obracela na více stránek, jinak bych dotaz vůbec nepoložila. Bohužel v žádném z výsledků není přidání zařízení do itunes, když ho ani nerozezná. Jde mi hlavně o to, jestli se to už někomu nestalo -.-