Avatar uživatele
zjentek

Jak přidat záložky do oken pro záložky v nové kartě Chromu?

Při otevření nové karty chromu se pod vyhledávacím oknem objeví několik oken pro záložky. Zkoušel jsem uložit tam záložky. To prostě nejde, už jsem zkusil snad vše… některé se tam sami ukládají, ale ještě jsem nepřišel na to, podle jakého vzorce. Chtěl bych tam ty, které tam chci já. Jde to? Děkuju…

Zajímavá 0 před 1437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ukládám záložky tak, že u odkazu na stránku (https…)je vpravo hvězdička, tak na ni kliknu.

Otevřu se složku s nadpsiem a do ní záložky ukládám podle odkazu na stjený či podobný obsah. Třeba Recepty – odkazy na různé druh.y

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Já mám na posledním políčku napsáno „Přidat zástupce“. Není to náhodou ten problém ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Arne1, takhle: v kartě chromu (v okně) mám osm malých okýnek k uložení záložek. Ty se tam nějak posloupně samy ukládají. Možná podle sledovanosti daných stránek. Když některé konkrétní nechceš, tak je zavřeš křížkem a už máš zase „prázdný černý okýnko“ v kartě (okně Chromu), připravené k uložení další stránky. Jenže prostě nevím, jak si do „černých okýnek“ záložkovat stránky, který tam chci mít já. Který mi tam nenavrhne systém, nýbrž které bych si tam uložil sám. To prostě NIJAK NEJDE! (;

Je to poslední Chrom, navrženej na XPéčka, tož asi tak.

před 1437 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek