adelka 13

Jak přidat do videa efekty, zvuk a krátkodobý text?

Nazdárek!Nevíte náhodou někdo,jak se do videa dává efekt,obrázek a krátkodobý text a další? Jestli znáte youtubera Goga tak víte o čem mluvím..Chtěla bych vědět jak dělá ty efekty,tak kdyby někdo z vás věděl aspoň jeden z těch efektů,napište mi pls,díky 🙂

Odpovědi
Prochellie

Přes různé video editory. Nejjednoduší např. Movie Maker, ale nemá tolik možností. Však na základ stačí. Nevím přes co upravuje GOGO, ale hodně youtuberů používá Sony Vegas, s kterým jsem JÁ naprosto spokojená. Máš tam hodně možností a když se s tím naučíš je to i jednoduché na ovláádání.

Poklička

GOGO upravuje videa přes Adobe Premiere Pro a efekty do videa přidava přes Adobe After Effects, zde máš tutoriali na program AAE : https://www.y­outube.com/pla­ylist?list=PL88DAD076­F9E9E17A