Jak pribrat na vaze?

chtela sem se zeptat,mam problem s vahou,nemuzu pribrat a to jim a jim. vazim pouhym 42kg v 22letech. uz me nebavi poslouchat ze mam anorexii a pod. predem mockrat dekuji za vasi odpoved

Nejlepší odpověď
Vero

Tablety pangamin! Podporují chuť k jídlu, jsou vhodné pro děti ve vývinu a mají spoustu dalších předností. Sama sem je kdysi užívala, měla sem stejný problém. :) Takže: Dobrou chuť! (ale právě, že jsou vyrobeny z pivovarských kvasnic, ony samy moc dobře nechutnají a smrdí po nich, ale to myslím zvládneš). No a při nejhorším, klasika, poradit se s lékařem. :)

Zdroj: http://www.le­karna.cz/panga­min-draze-300drg/

Další odpovědi
infant

Pokud vám nebude vadit že to bude jen tuk, tak mám zaručený recept. Vstaňte v tak v jednu v noci a jděte vyplenit ledničku. Nejlépe hodně tučná jídla, třeba pár chlebů se sádlem.
Dále tzv. Vánoční metoda – upéct spoustu cukroví, pustit si na DVD pohádky a sedět a jíst.
Vyzkoušeno funguje to!

Zdroj: infant.blog.cz

Nikuška

Ouu..zkuste se poradit s lékařem!..Mě je 16 a vážím 48kg. To bude asi problém..Zkuste to s lékařem, třeba máte nemoc či tasemnici..

kočíčí

Ahoj jsi mladá a jistě pěkná slečna,bud rada,že jsi štíhlá.Každé ráno si dej asi polovinu kvasnic do mléka 2dcl.lžičku cukru.Je to velmi zdravé,2–3rohlíky denně s máslem a medem.Jez pravidelně,častěji za den v malém množství.Ahojky

Zdroj: ichatka@volny.cz

Michal

Budete muset změnit jídelníček a pitný režim. Ale po poradě s lékařem dietologem.

anonym

dojděte si k doktorce a nechte si píchnout B

Zlatomuska

nevyvádějte, jste mladý/á. Rozhodně se vyvarujte přejídání a špatné životosprávy. tak si akorát znicíte zdraví.Naopak,jezte o to víc zdravě, ale pravidelně, aspon kazdé tri hodiny a hodně cvicte, potrebujete evidentneě pribrat svaly, nikoli tuk! Chce to najít ideální sport pro vás. Nevím co vás baví, ale urcitě se něco najde. A casem urcitě priberete, clověku se samovolně mění postava od 25let..nebo po dětech, teda pokud jste zena:o))). Ale je to individuální, a az budete starsí, budete jedině rád, ze vás netrápí obezita a sní spojené civilizacní chorobyx jako je vysoky krevní tlak, cukrovka, infarkt atd. atd.

Málče

Můžete zkusit B-KOMPLEX forte. Ale bylo by vhodné poradit se s lékařem.

grifin

1-otázka,kouření-ZAPOMEŇ! Pořádně snídat,mléko,
máslo,med,OŘEC­HY,fíky,datle-ovocné cukry,
jogurty,vajíč­ka.Jíst pět krát denně,pitný režim
pivo si dát můžeš-podporuje trávení,uzeniny
raději ne(hodnotím podle sebe-nejím,jsem
skoro „homo dinosaurus“,v r­.1959 jsem skončil
vojnu, váha 90kg-dnes 73roků–88Kg.NEkouřím
nikdy jsem to nevzal do úst,pivo tak 1,víno
červené,a pohyb,cvičit,hob­by(zahrada)NE­žárlit
NEzávidět,bohatství není všechno,radovat se
z maličkostí,z pří­rody,zázraky jsou kolem
nás,milovat vše živé,NEubližo­vat,ALE umět se
bránit!život je mnohdy džungle!!