Lgee

Poradíte, co mám jíst, abych přibral?

Je mi 20 moje váha je pouze 61.04kg přičemž by bylo třeba 65 kg co jíst abych přibral mám extrémně rychlý metabolismus.

--
Jak přibrat?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Drap

Tuky, cukry, bílé pečivo.

Lotr2008

Zkus víc jíst.

DoTazatel

Maso (hovězí, kuřecí, ale vlastně je to jedno – jakékoli maso), ryby, vejce aj. živočišné produkty, těstoviny (např. těstovinový salát), luštěniny, ořechy (vlašské, kešu, para, aj.), avokádo, banány a prostě jez celkově víc.

Jestli ti jde o váhu jako takovou a cheš nabrat třeba jen v tucích tak nezdravá jídla, po kterých přibereš: sladkosti, smažená jídla, brambůrky, pečivo, pizza, solená, sladká a smažená,tučná jí­dla.

da ny

Někdo je hubený, přestože se cpe/neomezuje celé dny.
Jezte minimálně 5 – 6 jídel denně.
Energeticky vydatná jídla (lze i zdravě).
Hutné polévky, mlsejte obiílninové kaše s ovocem, medem, marmeládou.
Někdy je třeba sníst velké množství (např. kaše) pro zajištění vyššího energetického příjmu.
Jindy stačí menší množství, však s daleko vyšším příjmem energie:
https://www.fe­edo.cz/nestle-sinlac-specialni-nemlecna-kase-500-g/
(V potrav. řetězcích a drogeriích bývá obvykle u dětské stravy).
Tloustne se údajně po těstovinách (hlavně z bílé mouky), baštěte hodně těstovinových pokrmů.
Případně se smiřte s nižší hmotností.