Chandler

Jak přibrat ?

Nějaký rady ?

Nejlepší odpověď
RAB

jíst, jíst, jíst, jíst a sedět u PC a TV.

Další odpovědi
panenka

Zde v odkaze vám zasílám článek Jak přirat na váze tak se podívejte.

Zdroj: http://www.ikul­turistika.cz/cla­nek_23.html

ReHu

Kvalitní stravou, proteiny, ty podporují tvorbu svaloviny a pohyb. Jde také o to, kde chceš přibrat. V posilovně, pod dohledem, než se naučíš co a jak, se formuje postava.
Jak je rada výše, u PC aTV se formují tuky.
Kamarádův syn byl pěkně vyzáblý, teď je z něj pěkný kluk s postavou akorát. Žádný kulturista, ale žebra mu nečouhají. Chodil do té posilky.

Dr. Vševěd

Tak to je lehké, musíte hodně jíst, převážně fast food, nic nedělat,tzn. sedět před televizí a počítačem a pít jenom limonády, hlavně kolu. Nikam nechoďte, objednávejte si jídlo domů.