Kalim_YT

Jak ve hře CS: GO udělat to, aby při sebrání hlavní zbraně ze země zůstala v ruce pistolka?

Často se mi stává, že jdu do přestřelky jen s pistolkou a na zemi leží zbraň, ono ji to sebere, automaticky přehodí a já kvuli tomu zemřu, teď jsem se dival na jednoho borce, ten prošel po zbrani, sebral ji a ona mu v ruce zůstala pistolka, jde to nějak nastavit?

Nejlepší odpověď
Petrklic44

Nastavení → hra → předměty
A něco jako “sebrani zbraně při sebrani” Vypnout/Zapnout

Další odpovědi
JežíšKristus

Drop pistol na začátku kola, hrát jen primární a nůž. Pistol nepotřebuješ.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kalim_YT

jezisku, bavim se tom ze jedeme eco, mam JEN pistoli