Hakunamatata

Jak při hlasovém vyhledávání zadat tečku čárku otazník?

Nejlepší odpověď
huxa

Schválně jsem to zkusil na tabletu s Androidem a vyhledáváním od Googlu-nastavený český jazyk a řekl jsem „fejsbuktečka­cézet“, napsalo mi to facebook.cz, potom sem si nastavil jako jazyk angličtinu (UK) a řekl „fejsbukdotkom“ a napsalo mi to facebook.com.
Takže jaksi toto to umí „dopsat“, nicméně to ani není potřeba, u hledání v googlu (možná i jinde, ale u googlu sem si téměř jist), neboť vyhledávání je chytré a nemusíš psát ani interpunkci a když napíšeš zavináč, bude to vyhledávat jednak „zavináč“, ale také „@“.

Další odpovědi
anonym

Manuálně!