Avatar uživatele
JežíšKristus

Jak přežíváte výpadek Facebooku?

Za takové situace se problém s rozpadajícím se českým státem jeví jako malicherný.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 933 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Jakožto osoba, která nikdy FB neměla a nemá, tak jsem zcela v klidu. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

FB jsem nikdy neměla, nemám a míti nebudu. 🙂
Lidé, mluvte spolu, dokud můžete.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

To je taková tragédie, že se asi půjdu oběsit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

HRŮZA!!! ASI SI NĚCO UDĚLÁM!!! Nejspíš další kafe. ;) :D :D

Jsem ALIENDRONE, na sociální síťě mne neužije, spíše na ty ASOCIÁLNÍ a ty se povětšinou provozují ještě postaru (hlavně z bezpečnostních důvodů), tam zhroucení severů nehrozí. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

V pohodě. Dělám něco jiného a užívám si, že nemusím správcovat svoje FB skupiny… :{D>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nejde ani messenger, což už je těžká havárie>>>https://­www.messenger­.com/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Výpadek jsem přežil jsem tak, že jsem o něm ani nevěděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Úplně normálně. Když potřebuji někomu napsat nebo někdo mně, zvolíme iMessage. Jinak stále fungují SMS, přestože hlásili výpadek i Vodafone. Občas kouknu sem, jinak si čtu knihu a za chvíli půjdu spát. I když projíždím sociální sítě, obešla bych se bez nich. Na důležité lidi mám telefonní číslo. Tak nějak mi tento delší výpadek přijde uklidňující. Žádná masírka, klídek. Mohlo by to být pravidelně 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Facebook, Instagram a jiné „mucholapky“ fungují i beze mne, takže i ten blackout prožívám v naprostém klidu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Kdyby jen fcb. Doma máme ex-UPC, takže jsme byli off-line celý večer. Normální černá hodinka, jak kdyby nešla elektřina … 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Jsem úplně v klidu hlavně že jdou odpovědi. A také hraju PC hry.Teď jsem venku a čekám na BUS domů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek