JežíšKristus

Jak přežíváte výpadek Facebooku?

Za takové situace se problém s rozpadajícím se českým státem jeví jako malicherný.

Nejlepší odpověď
Alesh

Jakožto osoba, která nikdy FB neměla a nemá, tak jsem zcela v klidu. 😉

Další odpovědi
marci1

FB jsem nikdy neměla, nemám a míti nebudu. 🙂
Lidé, mluvte spolu, dokud můžete.

iceT

To je taková tragédie, že se asi půjdu oběsit…

aliendrone

HRŮZA!!! ASI SI NĚCO UDĚLÁM!!! Nejspíš další kafe. ;) :D :D

Jsem ALIENDRONE, na sociální síťě mne neužije, spíše na ty ASOCIÁLNÍ a ty se povětšinou provozují ještě postaru (hlavně z bezpečnostních důvodů), tam zhroucení severů nehrozí. ;) :D :D

quentos

V pohodě. Dělám něco jiného a užívám si, že nemusím správcovat svoje FB skupiny… :{D>

zjentek

Nejde ani messenger, což už je těžká havárie>>>https://­www.messenger­.com/

Justin1

Výpadek jsem přežil jsem tak, že jsem o něm ani nevěděl.

Malvína

Úplně normálně. Když potřebuji někomu napsat nebo někdo mně, zvolíme iMessage. Jinak stále fungují SMS, přestože hlásili výpadek i Vodafone. Občas kouknu sem, jinak si čtu knihu a za chvíli půjdu spát. I když projíždím sociální sítě, obešla bych se bez nich. Na důležité lidi mám telefonní číslo. Tak nějak mi tento delší výpadek přijde uklidňující. Žádná masírka, klídek. Mohlo by to být pravidelně 🙂

Roman71

Facebook, Instagram a jiné „mucholapky“ fungují i beze mne, takže i ten blackout prožívám v naprostém klidu :)

Pepa25

Kdyby jen fcb. Doma máme ex-UPC, takže jsme byli off-line celý večer. Normální černá hodinka, jak kdyby nešla elektřina … 😉

jirka F

Jsem úplně v klidu hlavně že jdou odpovědi. A také hraju PC hry.Teď jsem venku a čekám na BUS domů.