tvaruzekcz

Jak přežít vládu Fialy? Jíst, či topit? Být, či nebýt?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Trapné.

Další odpovědi
Kepler

Sice taky nevím, co je Fiala za týpka, ale proč panikařit? Přece jsme přežili v pohodě nacistu, bolševika a přišli o Vysoké Tatry. No a? Chleba byl vždycky dražší. Tak se snaž, občane! Já to vidím na vlastní elektrocentrálu 😎

plebs

Za všechno bude viník A. Babiš a komunisti.

Smack

Utáhnem si opasky.

Ametyst

Být je přece dnes neekologické. Musíme uvolnit planetu.

mosoj

Sudetofila Fialu nemusím, ale těžko bude, to máš pravdu. Někteří to ani přežít nemusí. Legraci bych si z toho nedělal. Chci vidět jak stát bude dotovat energie a snižovat státní deficit v covidové době.

Disraeli

Pro JK je to trapné, až na to, že dělá absolutně totéž (ve větší míře), akorát z druhé strany barikády.. opravdu v tom asi nevidí tu ironii a zaujatost. :D
Každý volič jehož strana/předák neuspěl, to vnímá asi jako konec světa… Jejich úhel pohledu by se dal shrnout slovy draka Šmaka: „Nastává temnota, pronikne do všech koutů země.” 😂

Pepa25

Souhlas, zvrhává se to tu. Naštěstí není žádná povinnost odpovídat nebo reagovat na trollení. Holt asi tu vznikne skupina tazatelů, které má smysl pouze ingnorovat: tvaruzek, JK, zjentek …

Disraeli

Pravda, ale kdo ví, jestli se u některých z takových jedná o trollení a nebo jestli to nemyslí skutečně vážně… to by to pak s nimi bylo možná ještě horší. :D