zvonisek

Jak přežit tu bolest a bezmoc, prázdnotu uvnitř sebe?

Včera byla uspána i má druha kočička, už jí selhavaly ledviny, byla anemicka.
Už jsem o všechny kočky přišla během roku. Nikdy nebudu mít štěstí, aby se povedlo, co bych si přála.

Nejlepší odpověď
elkon

Na kočkách život nestojí, je potřeba jít mezi lidi, komunikovat s přáteli a známými. Chodit za kulturou, do přírody. Zabývat se koníčky. A ne si lámat hlavu trudnomyslností.

Další odpovědi
da ny

S tím se každý normální člověk vyrovná. Je třeba s tím počítat již při pořizování zvířátka......
Se ztrátou blízké osoby též. Někdy pomůže odborník (psycholog, psychiatr).

Psychicky slabší/nevyzrálý jedinec prožívá některé události nepřiměřeným způsobem.

" Nikdy nebudu mít štěstí, aby se povedlo, co bych si přála."
Naplánovala jste si, že nikdy nebudete mít štěstí......
Některá přání mohou být nereálná.

Je na Vás, jak a kdy se s odchodem kočičky vyrovnáte.
Pořiďte si třeba novou kočičku.