Avatar uživatele
richardad

Jak přežít léčbu rakoviny?

Nerad bych skončil jako Karel Gott, který sice měl nejlepší lékaře, ale z nemocnice vyšel jako zubožený dědek a má po kariéře.

Zajímavá 0 před 2854 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

No jestli si myslíš , že ti rakovina přidá na kráse, tak brzy vystřízlivíš.
Někteří ani nevyjdou.
Klidně si to dovolím říct, neboť mám rakovinu již 10 let a představ si to, je to rok od roku horší. Tento měsíc jsem byl na 10. operaci a jsem rád že jsem ještě vyšel !

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Neni jen jeden druh rakoviny a ani neni pouze jen jedna léčby. Zním několik lidí, kteří se s léčbou po určitém čase plně vyrovnali a žili, nebo žijí plnohodnotný život. Univerzální recept, jak se s tím vyrovnat však doposud neni znám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kulpix

Hlavně podpora od rodiny kamarádů.. to hodně pomáhá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenkasvob

Nedělejme, že jsme bezmocní. Cytostatika fungují na principu poškozování jádra buněk. Zvláště alkylační látky a záření gama poškozují molekuly vytvářením volných kyslíkových radikálů. Když použijete dostatečně účinnou kombinaci antioxidantů, můžete ochránit okolní tkáně. Když víte, jaká cytostatika dostáváte, můžete použít podpůrné potravinové doplňky k ochraně zbytku těla, na který cytostatika působí sice méně, ale také nepříznivě. http://stalem­ladi.cz/vyvola­vaji-antioxidanty-rakovinu-jak-uzivat-antioxidanty-aby-zpomalovaly-starnuti-a-ne-naopak/ vyvolavaji-antioxidanty-rakovinu-jak-uzivat-antioxidanty-aby-zpomalovaly-starnuti-a-ne-naopak/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Nebo si myslíš, že k tobě bude rakovina hodnější ?
Karel Gott je starý muž, ať se to líbí nebo nelíbí. Rakovina a její léčba zničí i mladší.

před 2854 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek