50centes

Jak přežít dovolenou s příšernou tchýní?

Nejlepší odpověď
led

Zaťko, prečo vyťahuješ naše rodinné problémy?
A ešte to vkladáš do zlej kategórie? nemalo to ostať v ´rodina a vzťahy´?

Jediná rada: vybodni sa na to, buď na tchýni, alebo na dovolenku. Aj na dovolenke môže vzniknúť ´ponorková choroba´ a utopených zaťov a svokier je dosť.

Další odpovědi
bolak

Jak by to napsal K.J.Hřeben:

Utopit…
a bude klid.

Drap

S takovou bych na dovolenou nejel

01Ricco

Pivo, rum, pivo, rum, pivo, rum .............. atd.

hanulka11

podle rubriky ji pošleš do Jižní Ameriky – tak to bude fajn......
s hroznou tchýni bych nikam nejela – řekla bych jí …Maminko já si jedu odpočinout a to by nebylo to pravé ořechové, kdybysme byly my dvě spolu a ty si od nás odpočiň doma .
Doplňuji:
naštěstí jsme toto nikdy nemuseli řešit

honza19hk

zkus ji opít,pak budeš mít chvíli pokoj.