Smackdown

Jak přežít abstinenční příznaky, když se rozhodneme rozloučit se vším, co obsahuje kofein?

Nebo kofein je silná droga jako nikotin?

Odpovědi
Klaproth

Začni chlastat nebo brát tvrdé drogy. Na kafe si ani nevzpomeneš.

Pls

Kofein by neměla být silná droga. Ale pokud bych měla odpovědět na otázku tak ti dám mojí laickou odpověď. Nejdříve by jsi množství kofejnu měl spíše omezit a postupem času laťku zvyšovat a zvyšovat. Také by bylo k užitku zkusit se za podaný výkon odměnit (ovšem né kávou apod. :D ), zaplnit svůj den aktivitami pro tebe prospěšné… Pokud máš na kofeinu tak silnou zavislost,tak bys podle mě neměl hned omezit kofein, je to na stejný princip jako hubnutí, když máš nadměrnou obezitu tak nebudeš každý den dělat 100 kliků, dřepů apod. Ps: snad jsem aspoň trochu pomohla :D

mosoj

Co že to všechno konzumuješ ? Nepovídej tady báchorky, že neumíš přestat pít čaj nebo kávu ! Čaj obsahuje stejně, nebo ještě více kofeinu než káva. Podle nejnovějšího výzkumu, ten kdo pije denně více jak 3 šálky kávy si prodlužuje život.
Tak se z toho pouč.