jerkam

Jak převézt soubor MP3 do AVI?

Nejlepší odpověď
Hykam

Třeba FormatFactory
http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/

Jenom podotknu, že chceš převádět audio na video.

Další odpovědi
Bedy

Osobně doporučuji již zmíněný program Format Factory. Je zdarma, v češtině a má jednoduché ovládání.
Jen malá poznámka – MP3 je opravdu zvukový soubor, AVI je videosoubor. To znamená, že Vám bude hrát černá obrazovka.
Nicméně měl-li jste na mysli MP4, určitě to nebude problém, Format factory opravdu umí s řadou formátů.

Jen při instalaci odmítněte ASK Toolbar a SpeedUp My PC nebo podobný program, bude-li nabízet.

led

Malá oprava
súbor mp3 je audiosúbor (zvuk)
súbor avi je zas videosúbor
nemysleli ste náhodou mp4? to je tiež videosúbor.
nakonverziu používam obľúbený bezplatný Format Factory (je to naozaj všeumelec)
PS.
snáď mi tu mazali prepáčia, že vkladám odkaz:
http://format-factory.en.sof­tonic.com/
je aj v češtine

badisko

heled jak chces prevest mp3 coz je audio format do video formatu..?..
no free convertor je zde a patri mezy ti nejlepsi …
zde jsou informace ..
Multifunkční multimediální konvertor souborů, který vám umožní provést téměř jakýkoliv převod nějakého multimediálního souboru. Podporuje totiž obrovské množství formátů jak z audio sekce, tak i z video a grafické.

Nástroje konvertoru:
podpora převodu video souborů do formátů MP4/3GP/MPG/A­VI/WMV/FLV/SWF,
podpora převodu audio souborů do formátů MP3/WMA/AMR/OG­G/AAC/WAV,
podpora převodu grafických souborů do formátů JPG/BMP/PNG/T­IF/ICO/GIF/TGA,
ripování DVD do video souboru,
ripování audio CD do hudebního formátu,
podpora formátů, které používají iPod/iPhone/PSP/Blac­kBerry,
oprava poškozených souborů,
redukce velikosti souborů,
konverze grafických formátů podporuje zoom, rotaci, převrácení a tagy,
podpora 56 světových jazyků včetně češtiny. kopirovano ze stahuj.cz
zde je ke stazeni …http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/
zde je navod..a vice informaci ..http://maga­zin.stahuj.cen­trum.cz/jedno­duchy-prevod-formatu-s-format-factory/

kristyjar13

Používám program Xilisoft 3GP Video Converter, Bohůžel je shareware, ale možná bude mít nějaký týden na vyzkoušení.