TONICK

Jak převézt mrazené ryby?

Ahojte, nemáte někdo prosím tip jak v autě převést (4 hodiny cesty) mrazené ryby? Nemám ledničku do zapalovače, spíš mi jde o nějakou „vychytávku“ – nějaké chytré „zabalení“ (ryby jsou zamrazeny v igelitu), aby se to co nejméně rozmrazilo. Díky :) AS

Nejlepší odpověď
Drap

Ideální by byla větší bedna z polystyrénu a zbylý prostor vysypat ledem. Dost také pomůže zabalit do deky, či spacáku.

Další odpovědi
led

Pomáhajú termotašky a chladiace vložky. vložky sa nechajú zmraziť a vydrží to v týchto horúčavách 12 hodín.
http://www.arc-slovakia.sk/shop/sor­timent/10173_chla­diace-tasky,-boxy,-chladiace-vlozky
určite to nájdete aj v českých obchodoch

beer

Dají se koupit pro tento účel termotašky:
http://www.go­ogle.cz/search?q=mra­zen%C3%A9&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=ZAY2UK2DKYv­HsgaCoYH4AQ#hl=cs&­gs_nf=1&pq=ter­mota%C5%A1ky&c­p=13&gs_id=a&xhr=t&q=ter­mota%C5%A1ky+k­%C4%8D&pf=p&scli­ent=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&oq=termo­ta%C5%A1ky+k%C4%8D&gs_l=­&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.&fp=1b07dd270dd96521&bi­w=1016&bih=631

www

Teď vidím, že Beer dal omylem jiný odkaz 😁.
Tady jsou termotašky, sorry za palec

Zdroj: www.google.com/m?q=ter­mota%C5%A1ky&c­lient=ms-opera-mini&channel=new

maja49

nebo dej zmrazit vodu v petce a přidej to do přepravek k rybám..

terry

Obložila bych je PETkami s 1/2 zmrzlé vody a do peřin nebo spacáku. Ale to nahradí i lednička, která není do zaplovače. Jde o izolaci. A tuto fci splní jak ta lednička, tak ten spacák. Dobré jsou ty chlacící vložky nebo aspoň ty namrzlé PETky.