Avatar uživatele
Kelt

Jak převést soubory z USB disku zpět do počítače?

Tak jsem si dal USB do televizoru a mám tam mnoho souborů, hudbu, obrázky, ale když jsem to dal k počítači, ukazuje mi to jen, že má 1,5 GB volného místa, celé USB je 16 GB. Na počítači mi to ukazuje jen DVR, ale soubory a adresáře, které jsem získal po připojení k televizi, jsou tady nepřístupné. Jak se k těm souborům dostanu, abych si je mohl někam zkopírovat? V televizi nebo na počítači. Mám tam i totiž textové soubory a další. Formátováním sice uvolním kapacitu disku, ale soubory budou nenávratně ztraceny. Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Televízia má iný formát ukladania dát. Prevažne sa používa systém AndroidTV.
Jedna z možnosti, je použiť vo virtuálnom boxe (programy voľne dostupné na príklad na www.slunecnice .cz) system android (iso) a v ňom aplikáciu androidTV https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avas­t&q=virtual+an­droidTV

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Některé systémy používají i kryptění (k zamezení kopírování obsahu – především pokud jde HD + kvalitu, uložený obsah jde přehrát výhradně na zařízení ve kterém byl záznam vytvořen), tam to nebude vůbec easy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek