Kelt

Jak převést soubory z USB disku zpět do počítače?

Tak jsem si dal USB do televizoru a mám tam mnoho souborů, hudbu, obrázky, ale když jsem to dal k počítači, ukazuje mi to jen, že má 1,5 GB volného místa, celé USB je 16 GB. Na počítači mi to ukazuje jen DVR, ale soubory a adresáře, které jsem získal po připojení k televizi, jsou tady nepřístupné. Jak se k těm souborům dostanu, abych si je mohl někam zkopírovat? V televizi nebo na počítači. Mám tam i totiž textové soubory a další. Formátováním sice uvolním kapacitu disku, ale soubory budou nenávratně ztraceny. Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

Televízia má iný formát ukladania dát. Prevažne sa používa systém AndroidTV.
Jedna z možnosti, je použiť vo virtuálnom boxe (programy voľne dostupné na príklad na www.slunecnice .cz) system android (iso) a v ňom aplikáciu androidTV https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avas­t&q=virtual+an­droidTV

Další odpovědi
aliendrone

Některé systémy používají i kryptění (k zamezení kopírování obsahu – především pokud jde HD + kvalitu, uložený obsah jde přehrát výhradně na zařízení ve kterém byl záznam vytvořen), tam to nebude vůbec easy.