Jak převést soubory z „flash“ s příponou dvr na dvd ???

Nahrávám pořady ze satelitu na „flash“ ve formátu FAT32.Když vrazím „flashku“ do počítače mají tyto soubory příponu dvr......jakým způsobem tyto soubory dostanu vypálit na dvd,když je ani počítač nechce spustit???

Nejlepší odpověď
rynek878

doporučil bych vám tento prográmek,
FormatFactory 2.20
FormatFactory je multifunkční nástroj pro vzájemnou konverzi multimediální audio i video souborů. Převádět je možno i různé grafické formáty. FormatFactory navíc umožňuje rippování DVD do video souborů a audio CD do podporovaných hudebních soubrů. Samozřejmostí je podpora dávkového zpracování
link zde:
Doplňuji:
možná,že by byl lepší tento:

http://www.gra­fika.cz/art/dv/pro­jectx09004.html

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/for­matfactory/

mejla

Já mám ten samý problém a bohužel rada nevyšla protože DVR prostě tento program neumí. Zkoušel jsem přes Slunečnici stahovat i jiné doporučené prg. ale bez kýženého výsledku. Kdo na něco přišel budu vděčný…