odpovídámež

Jak převést rychlost MPH na km? Electric Boostedboard jede rychlostí až 22 MPH

Je to kapesní auto za 1400$

Nejlepší odpověď
Kepler

Vynásob údaj 1,609 a máš to v km/h. Dnes používaná anglická míle = 1609 m.

Další odpovědi
gecco

Kolikrát je míle delší než kilometr??
Tak tolikrát daný údaj vynásob…
😉
BTW – u kapesního auta to jde, ale když jedeš reálných, pouhých 130 – a všechny předjíždíš, zamysli se…
Máš-li tachometr v majlích, svištíš neco přes 200 km/h – a to je dneska leckde nelegální…
Stalo se mi to…
😉

mosoj

http://www.pre­vod.cz/index.php?str=200­&raz=1

Já na bráchu, brácha na mně. Heslo tohoto serveru.

Arne1

Kdybys to napsal do googlu, tak bys to věděl okamžitě. Schválně si to zkus – napiš do vyhledávacího políčka

22 mph to kmh