Vikičistič

Jak převést písničku z chrome HTLM dokument na zvuk ve formátu MP3?Jde to vůbec?

Pokud je to v MP3 normálně přehraji a když je to CHrome HTLM tak to nejde.

Nejlepší odpověď
Terryle

No písnička v HTML formátu být nemůže, to je formát pro psaní a formátování webovejch stránek a vkládání jejich prvků. Zvuk můžeš pomocí html vložit, ale ne vytvořit.
Jak se Ti to stalo – snažil ses uložit písničku z internetovejch stránek kliknutím na „uložit jako“? Možná jsi se nedoklikal přímo na „úložiště“ písničky a uložil sis jen další stránku, ne mp3.

Další odpovědi
anonym

1/ v Chrome nebo Firefoxu klepni pravým tlačítkem kamkoliv na stránce a vyber položku „Zkontrolovat prvek“

2/ odspodu se otevře nový panel ve kterém klepni na ouško „Network/síť“

3/ znovu načti stránku tlačítkem F5

4/ v seznamu se začnou objevovat všechny zdroje které stránka používá, a mezi těmi největšími soubory najdeš mp3/flv nebo jiny multimedialni soubor ve kterem je přehrávaná hudba … ten můžeš pravým tlačítkem uložit na disk …

hotovo

arygnoc

Vy tu pletete dohromady něco, co vůbec nesouvisí:
HTML je tzv. HyperText Markup Language, zjednodušeně jazyk pro tvorbu www stránek.
Chrome je prohlížeč, který tyto stránky zobrazuje.
mp3 je kompresní formát, ve kterém je hudba uložena.
odkaz na mp3 je ve stránce vytvořené v html, která se vám zobrazí v prohlížeči Chrome.

Pokud chcete stahovat písničky ze stránek, potřebujete na to nějaké „pirátske“ softare, které tu písničku stáhne (protože většina stránek to nepodporuje, ba přímo zakazuje).

Skuste třeba Realplayer (http://www.slu­necnice.cz/sw/re­al-player/ ), s ním, pokud je v něm implementován downloader, se vám písničky podaří stáhnout.
Doplňuji:
Ve firefoxu se mi osvědčil i doplněk Quick Timw Plugin.