Jak převédst logo ztvárněné v Corelu do formátu jpg?

Potřebovala bych poradit. Mám vytvořené logo v Corelu a potřebuji ho dát do formátu jpg! Abych byla schopna ho otevřít i mimo Corel. Díky moc za odpovědi;)

Nejlepší odpověď
iq

Pokud máte koncovku .cdr tak normálně otevřete ve Photo paintu,automaticky se to převede z vektoru na rastr.No a dáte jen uložit jako, zvolíte si formát (.jpg) a je hotovo.Photo paint je součástí celého balíku od Corelu,tak předpokládám,že ho máte
Už jsem v corelu dlouho nedělal.Teď jsem se díval a stačí přímo v corelu pouze najet na exportovat a už si dáte formát jaký chcete.:-)

Další odpovědi
anonym

2 možnosti:

1/ přesně jak píše „iq“, otevřít CDR soubor v rastrovém editoru corel PhotoPaint, pak jej stačí uložit jako rastr JPEG a je hotovo

2/ pokud photopaint nemáte a máte pouze corel Draw, staří otevřít nabídku Soubor ⇒ Export (klavesova zkratka CTRL+E) a z nabídky dostupných exportních formátů vybrat JPEG, vybrat jméno souboru a uložit

výsledkem je v obou případech vektorový CDR převedený na rastrový JPEG.

verka

Zkusila bych kopírovat do Wordu, pokud při ukládání nelze zadat jpg.

ElFox

Ja vám to urobím 🙂 ak treba