leguan

Jak přetáhnu soubory z PC do tabletu? Nebo musím znova vše instalovat?

Odpovědi
anonym

Možná trpíš dojmem, že všichni okolo tebe jsou pitomci – ale, promiň, vůbec nevím, co potřebuješ. Mohl bys, prosím, nějak srozumitelně, definovat o jaké „soubory“ se ti jedná?? Třeba – zda jde o fotky nebo písničky – a nebo aplikace???
😛

Lamalam

Kopírovat libovolné soubory můžeš klidně i v rámci domácí sítě, třeba pomocí wi-fi. Pokud se ale jedná o soubory" např. nějakých programů, moc si s jejich kopírováním nepomůžeš.

Reezo

Jestli máš kabel, tak to propoj kabelem. Potom se ti ukáže, že bylo připojeno zařízení a můžeš ho využít jako flashku dá se říct.

Funna

soubory zkopíruješ…programy a aplikace musíš nainstalovat…dou­fám, že je ti jasný rozdíl mezi souborem a programem…