reika

Jak přetáhnout dokumenty ze složky POZNÁMKY v mobilu do PC?

Doplňuji:
Když připojím mobil k PC USB kabelem, tak se mi zobrazí INTERNÍ ÚLOŽIŠTĚ, rozliknu to, ale složku POZNÁMKA tam nenajdu…

Odpovědi
NeřeknuCZ

Přes USB kabel nebo přeposlat na email či jiného úložiště a stáhnout do počítače.
Doplňuji:
Za menší gramatické chyby se omlouvám. Píši to již v polospánku a nevidím na klávesnici … :D

nnn1

Já používám Google dokumenty – tyto dokumenty lze potom otevřít jak na PC, tak na tabletu / telefonu (jak jsem nyní zjistila, tak žel jen pro Android) – funguje to tak, že když něco napíšete např. na telefon tak v případě připojení k internetu se to uloží na Googlu a máte k tomu přístup i na PC. Program lze využívat i bez připojení k internetu. Program je v češtině. Více info na Google Play.

Odkaz na Google Play:
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.google.andro­id.apps.docs.e­ditors.docs&hl=cs

Odkaz pro práci s dok. na PC:
https://docs.go­ogle.com/docu­ment/?usp=doc­s_alc&authuser=0

_______

Pokud nemáte Android, tak zkuste, zda to nepůjde s jiným dokumentem pro psaní. Stačí zadat do Google Play do vyhledávání např. poznámky, dokumenty…

Ještě mě napadlo, jestli jste se třeba nedívala do špatné složky (alespoň na mém tabletu je více složek, do kterých se ukládají data).
A (pokud máte více složek s daty v mobilu) zkoušela jste vyhledat název té poznámky?

Pokud toto nepomůže, tak asi jenom to, co ještě napsal „NeřeknuCZ“ – poslat si to na svůj email.

gecco

K Doplnění:při­pojuješ mobil jako mass-storage úložiště (tedy si zobrazíš data uložená v ´uživatelských složkách´ na interním úložišti (a kartě)…
Pro načtení dalšího obsahu úložišť bys musela spustit nějaký ´synchronizační´ SW (který dokáže z telefonu načíst i poznámky, kameldáš, telefonní seznam…).
Nepíšeš ale typ telefonu – takže ti nikdo nemůže poradit, jaký soft použít (a případně, zda je vůbec běžně dostupný).
😉