Jak přesvědčit šansoniérku na další písně?

Mám originály a taky překlady, jak v písni tak v textu. Chtěl bych ješte H. H.(81 let), ale tato špičková zpěvačka už nechce nic nazpívat.

Nejlepší odpověď
led

Nechajte speváčku pospevovať už len doma, nie je to tým, že nechce, ale žiaľ zdravie si nevyberá.
Doplňuji:
Lepšie je, keď umelec odíde na vrchole slávy a nie až po vypískaní (aj to sa stáva).
Každý človek by mal poznať svoje hranice a nik by ho nemal nútiť ich prekročiť.

Další odpovědi
manon

Taky bych jí fandila, kdyby mohla zpívat dál, ráda ji poslouchám, ale každý má nárok na „důchod“ a odpočinek.

anonym

☻☻☻ honí ☺