-x-

Jak přesvědčit rodiče pro koupi Iphonu 5?:)

Dobrý den, moc bych si přála telefon Iphone 5. Jenže problém je jeho cena. Nevíte jak přesvědčit rodiče, aby mi ho koupili? :D Děkuji za odpověď/i:)
Doplňuji:
Takže, už neodpovídejte, už mně to nezajímá:) neřekla jsem že mi ho nechtějí koupit, ani o tom nevěděli tak nepiště jak jsou moudří atd.. takže díky ale už neodpovídejte:D

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Iphone je zbytečně předražený, protože se jedná o „exkluzivní“ značku.

Za pár měsíců konkurence udělá tablet levnější se stejnými dovednostmi.

Jen tam nebude IOS operační systém, ale bude tam buď android nebo Winodws Phone

Další odpovědi
Segi

Nijak. Skus si naň zarobiť sama. Budeš si ho ceniť viac.

venkovan

První otázku kterou bych si položil by asi byla – kolik z funkcí telefonu skutečně budu využívat. A potom bych se začal pídit zda rodiče k novince ukecám či ne. Respektive, jestli by nebylo lepší si nechat starý mobil a za ty peníze za nový by nebylo něco lepšího, potřebnějšího a trvanlivějšího. Třeba nějaká sportovní výbava na treky, jazykové kurzy, cesta na dobrovolnické akce v zahraničí apod.

mosoj

Rozumní rodiče !
Doplňuji:
Rádo se stalo. Velmi rozumní rodiče a zřejmě mají přehled.

Damiana

To se jim ani nedivím, mě ho také nechtěli koupit – a nekoupili. Jenže já bych si to ani nedovolila po nich žádat. Takže jsem si na něj radši vydělala. Doporučuji ti totéž. Nejen, že se naučíš vážit si peněz, ale i tví rodiče budou mít z tebe dobrý pocit, protože dokážeš jít samostatně za tím, co si přeješ.

M.

Hádám, že jediný důvod, proč ho chceš je ten, že je hrozně super, což?
Nechápu, na co bys ho potřebovala.

Bedy

A proč zrovna iPhone? Co se podívat na levnější, nicméně stejně dobrý telefon, jako je například Nokia Lumia 710 nebo Samsung Omnia M, který se dá sehnat kolem 5 000 Kč na internetu?

A když už trváš na iPhone, tak se mrkni na starší modely – ve skladech ještě mají iPhone 4, možná někde i trojku.

Zdroj: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-lumia-710-8gb/ a http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-s7530-omnia-m/

marek.29

Pokud nemáš na iPhone 5, doporučil bych ti stále velmi kvalitní iPhone 4, který ač staršího data, tak právě proto seženeš na www.apple.cz za lidových 9 590,– což je cena za kterou už je i spousta těch šmejdů od Samsungu a jinejch rádobykonkurenčních značek a přitom je všechny s iPhonem 4 strčíš do kapsy 😉 A tadyty ňoumy co tě od koupi iPhonu odrazují neposlouchej – sou to lidi, kteří ho nemají a jen by o něm blbě kecali – to jim jde nejlíp 😁

Určitě nad tím popřemejšlej a kdybys měla jakýkoliv dotaz, napiš na marek.29[zavi­náč]seznam.cz můžu se s tebou podělit o svoje znalosti Apple produktů 😉

balca

Michal Kole: A kdo se baví o tabletu ?
Myslím,že rodiče nepřesvědčíš,je­likož cena cca 16000 je šílená… Ale je pravda,že je to jeden z nej. výrobků na trhu

HakitoCZ

iPhone je pro lidi, kteří si ho mohou dovolit.
Apple funguje na systému, který se ze všech sil snaží všechno dělat přes peníze. Když si nemůžeš z internetu stáhnout písničku. Nemůže ti ji nikdo poslat, protože máš iPhone. Pomalu každá aplikace je za několik dolarů.
U iPhone je to tak, že to, že už ho máš doma, neznamená, že máš vystaráno.
Pro normálního člověka je mnohem použitelnější téměř jakýkoli Android OS.

iPhone je parádní kus hardware. Kdybych do něj mohl narvat Android, byla by to asi nejlepší věc na trhu.

Tw!st

pro odpůrce Apple nebo iPhonů: s prominutím držte hubu http://mobil.id­nes.cz/iphone-5-je-nejvykonnejsi-smartphone-dsd-/iphone.aspx?c=A121002­_011536_iphone_a­da iPhone 5 má 2 jádrový procesor a i tak je 2× výkonější než ty korejský sračky. ted k tvému problému, tohole sem už zažil taky.zkus rodiče přemlouvat tak, že budeš inteligentní a zkoušet rodičům vysvětlovat jak je ten mobil výkonnej atd… tohle ti stejnak moc nepomůže. zkus si vybrat něco levnějšího než iPhone 5 zkus http://www.asus­.cd/spotrebni-elektronika-mp3/ipod-touch-8gb-white/ nebo http://mp3-prehravace.he­ureka.cz/apple-ipod-touch-5-generace-32gb/ podle toho kolik ti rodiče jsou schopni dát. nebo taky se s nimy zkus domluvit že se na to můžou rodiče složit.

Fildas

Nejsem si jistý jestli tato otázka spadá do této kategorie, ale když už píšu… Na co chceš Iphone 5 prosím tebe, pokud nejsi debilní Američan nebo rozmazlený fracek tak ho stejně nedostaneš, a jediný důvod proč si ho Amíci kupují je že buď neví co s penězi nebo chtějí něco co je jejich, takže… NE.

anonym

Pokud je cena vyšší, tak by mělo jít koupit v některém obchodu přístroj i na splátky.
Doplňuji:
Domluvte se třeba s rodiči, že přispějete z vlastního. Nevím jestli dostáváte kapesné a kolik je vám let. Je možná nějaká brigáda, ale při škole se dá pracovat hůře. Nebo prostě počkejte a dávejte si získané peníze na stranu. Je dobré mít snahu. Můžete také říct, že například k Vánocům nechcete nic jiného a nemáte jiné přání. A hlavně si važte všeho, co dostanete. Možná, že lze pořídit i levnější kus a nebo z bazaru, ale tam může být pochybná kvalita. Však uvidíte.

Michálek1245

Vím, že je to mrtvé téma, ale nedá mi to zareagovat. Apple produkty fakt nejsou záležitosti pro děti. Ať si to koupí dospělí, kteří z toho vytěží maximum. Ať už hodinky, nebo iPad nebo iPhone. Já sám mám Mac a jsem s ním naprosto spokojený. Na práci jsem nepoznal efektivnější hardware. Ale vezměte si, že by vám koupili třeba hodinky od Applu. Výměna skla Apple Watch třeba u https://iwatchser­vis.cz/znacky/ap­ple/ stojí nějaké peníze a to to přitom není oficiální servis.