Kl@risQa

Jak přesvědčit rodiče abychom se přestěhovaly do ameriky

Chci se stát hollywoodskou herečkou ale k to mu je potřeba abych bydlela v hollywoodu a uměla dobře americky a to se dá zvládnout jen když se tam odstěhujeme. a já nevim jak to mám rodičům říct a jak je přesvědčit

Nejlepší odpověď
iwetax

To já jsem se chtěla přestěhovat za Angelem z Kelly Family.

Uč se angličtinu , a v 18.letech zvedni kotvy a vyleť do ameriky , budu ti držet palce. Od 15.let choď na brigády a šetři na letenku.

Další odpovědi
anonym

to je jednoduche,kup v americe barak nejlip 14+6,pak letenky a presvedcovat uz nebude treba

aramah

Píšeš jak a chci, napiš co už umíš.

anonym

R O Z P A K Y – Jestli je to ftip -------- dobráááá.

ten který je

Já chtěl být popelářem a nějak mi to nevyšlo.;-)Být tebou tak bych to zkusil nejprve na Barrandově a potom tedy v Hollywoodu.

led

najpr začni s hereckou dráhou doma – ako amatérka. Keď dorastieš vekovo aj profesne, začni uvažovať o Holywoodu. Dovtedajšia prax ti bude dobrá.Ale uvedom si, že nestačí len chcieť, treba aj vedieť. Ináč len rozmnožíš rady čakateľov na hereckú rolu.

ReHu

Začni angličtinou a až budeš hovořit plynně, nauč se americky.
A taéí si myslím, že bydlet v Hollywoodu není bezpodmínečně nutné.
Mnoho dobrých a známých herců tam také nebydlí.
Ale něco umějí a znají.

Michal

No,laťka je hodně vysoko.