SportWoman

jak přesvědčit rodiče abych nemusela jet na ŠVP?

Ahoj, dnes nám ve škole oznámili že pojedeme na školu v přírodě asi tak za 4 měsíce. No a mě ta představa děsí zatím jsem byla na všech školách v přírodě i na lyžáků, všichni byli nadšení a užívali si to ale já ne, já na to prostě nejsem. Nevíte jak bych mohla přesvědčit rodiče abych nemusela jet a místo toho bych byla ve škole? děkuji
Doplňuji:
Stojí to kolem 3000 kč, jedeme na 4 dny a budeme někde u nějaký přehrady, kde budeme hrát paintball a lézt na takový ty věci jak v takových centrech byvaj, já na tohle opravdu nejsem mnohem rači se budu učit ve škole, ale rodiče si myslej že o něco takového prostě nemohu přijít, ale já jsem byla na všech švp a prostě byla jsem ráda že jsem zpátky a navíc na podobné švp jsme byli min. rok a to jsme byli i na lyžáků, prosím pomoc

Nejlepší odpověď
Gifos

Tak jim řekni, že je ŠVP, ale že se ti nechce. Budou rádi, že nemusí nic platit a ty budeš o něco chytřejší než ostatní :D

Další odpovědi
Questman

Jak říká Gifos.
Navíc, ŠVP má sice utužit kolektiv atd. ale jestli jsi holka, tak ti to může být u řiti, protože kluci a muži ti vždycky budou vycházet vstříc :)

PS: je to tak, nezazlívám to nikomu, pouze závidím :P

www

Rozumným rodičům musíš k docílení svého úmyslu předložit přesvědčivý důvod 😉
Málo info, proto nelze poradit přesně.
Doplňuji:
Poněvadž škola v přírodě je, jak vidím, zaměřena na sport a pohybové aktivity a tobě se tam přes svoji přezdívku ‚SportWoman‘ vůbec nechce, důvod bude asi jiný a značně malicherný, rodičům se proto vůbec nedivím 😁

Yggdrasil.

Naprosto tě chápu, taky tyhle akce nesnáším. Zkus prostě říct, že nepojedeš. Nemůžou tě přece nijak donutit (já vím, není to zrovna skvělá rada, ale já bych to tak udělala, pokud by se mi nepodařilo je nijak jinak přesvědčit). Vždycky to zabere, prostě si postav hlavu. (Ale myslím, že to nebude potřeba, protože pokud bys místo toho klidně chodila do školy, tak přesně jak říká Gifos, nemusí jim to vůbec vadit, protože budeš chytřejší a nemusí nic platit, určitě je přesvědčíš).

SportWoman

Dřív jme měli švp takové že jsme ráno brzo vstali, celý den někde chodili a vrátili jsme se až večer- to mě opravdu bavilo, ale asi jsem byla jediná. Ano nechce se mi tam kvůli aktivitám protože lítat někde po lese s paintballovou pistolí jsem zažila vloni a naprosto mi to stačilo.