Jak presvedcit rodice, aby už nespali s vámi? Jsem už starý… Moc prosím o radu…

Nejlepší odpověď
anonym

zkus spát s přítelkyní možná jím to dojde,a nebo se v posteli musíš víc zoztahovat až je vytlačíš,neznáš heslo silnější vyhrává

Další odpovědi
mojitek

Dulezita otazka : ..a jsou to tvy rodice?

Miroslavst

Prdět, prdět a zase prdět a oni utečou sami. :D:D:D

Mili @

Jó, pokud máte jednopokojový byt, tak těžko…
😁
jinak – viz Miroslavst…
Doplňuji:
A nejsi kámoš od toho MLADÉHO anonyma, co si před chvílí stěžoval, že rodičové s ním spát nechtějí.....
😁

myšpulín

Asi o Vás mají rodiče pořád strach 🙂
Tak si Vás hlídají i v noci 🙂 🙂
Buďte rád, že je máte 🙂