sisinec123

Jak přesvědčit rodiče, aby mi dovolili účes, který se mi líbí?

Tvrdí, že bych vypadala jako feťák. Já nefetuju! Ani bych na drogy nesáhla! Tohle je jejich jediná výmluva, kterou mi vždy řeknou, když mi něco zakáží. Mě se ty vlasy líbí. Jak je mám přemluvit? (Bude mi 16) A navíc… Kdyby se mi ty vlasy nelíbily, tak je prostě sestříhám nějak jinak. Není na tom nic hrozného.

Odpovědi
Alesh

No, a kdo tě bude stříhat? Máma? … Zkrátka dojdu si do kadeřnictví, chci to a to a nazdar. 😉 Myslím, že je na čase bejt malinko dospělá, alespoň v tomto.

mosoj

No jestli se jedná o nějakou barevnou kokardu tak bych ti to zakázal též.
Nicméně na účesu život nestojí. Jinak opět málo informací pro nějaké stanovisko. Nikdo zde tě nezná, ani tvoji rodinu. Je to věc jenom tvoje a tvých rodičů.

denininy

Zeptej se mamky co by se ji libilo nebo tatky.. Ale sama tohle znam a rekni jim ze sou to tvoje vlasy vysvetli jim proc ti na tom tak zalezi a pak jim rekni ze sou to jen vkasy nic jiniho nezmeni te to v toho fetaku nebo co 😁 a jeste se presvec ze je doopravdy chces i za tu cenu ze sklames rodice