Jak přesvědčit rodiče?

v poslední době mi není dobře asi mám chřipku… A rodiče se mnou nechtějí jít k doktorce poradte jak je mám přesvěčit aby se mnou šli k doktorce.

Nejlepší odpověď
Luss

Kolik je ti let? Myslim, ze i kdyz nejsi plnolety/a, tak k doktorce obvodni muzes dojit i sam/a. Moc mi to hlava nebere, cely ten dotaz. Jsou dve moznosti: maji za to, ze ti nic neni (pak k tomu musi mit duvod, napr.dite casto simuluje kvuli skole atd – normalni rodic by zdravi sveho ditete neignoroval), nebo to nejsou normalni rodice. Pokud je ti zle, jdi k doktorovi sam. Ten uz zvazi, co a jak dal.

Další odpovědi
Nuk nuk

Ani já netuším věk nebo nakolik jsi schopný/á dojít k lékaři sám/a.

Pokud ale máš skutečně chřipku, pak předpokládám, že je to docela nápadné. Klasická chřipka sice netrvá dlouho, ale projevuje se horečkami, bolestmi svalů a kloubů,člověk může být malátný – tj. motá se mu hlava a je takový „vláčný“, občas se k ní může přidat ještě rýma. Nicméně, chřipku by Vaši snad nepřehlédli. Jestli Ti ale je tak, jak popisuji a rodiče to přesto neberou vážně, tak buď zajít k lékaři samostatně nebo jim to prostě vysvětlit, že je Ti pravdu zle.

panenka

pokud vám opravdu není dobře tak by jste doktora navštívit měli.měl/a by jsi rodičům říci že bez lékaře se ti to nespraví.nevím kolik je ti let pokud jsi ale dospělí můžeš si taky zajít k lékaři už sám.nevím proč to tvoji rodiče odmítají ale napadá mě jen jediné nemají peníze na léky,a proto jsou s tebou doma.ale je to jen mé tvrzení .skus si s nimi prostě promluvit ještě jednou a uvidíš