Kajoch

Jak přesvědčit svého psa, že odstranit klíště z jeho společnosti je dobré řešení?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nepárej se s tím. Bafni klíště krokodýlkem, zatoč s ním a je venku.
Nic lepšího než elektrikářského krokodýlka neznám. Na klíště jdeš špičkou a klíště zůstane krásně uzavřené v krokodýlku, kterým pak bez obav jednou otočíš.

https://www.go­ogle.cz/search?q=kro­kod%C3%BDlek+e­lektro&tbm=is­ch&source=iu&ic­tx=1&fir=mz-XkQUeyQjBuM%253A%25­2C-LxlE61N8DXB1M­%252C_&usg=__o0UG­x_HUs6Bpq2pmGRA­iw-7yoV4%3D&sa=X&­ved=0ahUKEwif­k9iA4cTaAhVEW­CwKHbJOA34Q9QE­IVDAF#imgdii=LjKaT­wPhYa7XMM:&im­grc=rjjJmijep2HpHM:

Další odpovědi
led

Nepresvedčujte psa, ale kliešťa. Jednoducho ho odstráňte a odošlite do minulosti. Psovi nasaďte ochranu, buď antikliešťový obojok, spray, alebo iné psie medikamenty, je ich dosť k dispozícii.

ivzez

Obávám se, že pes ani klíště nebudou
rozumovému přesvědčování nakloněni.
Prostě klíště odstraňte a pro psa pořiďte
nějakou preventivní ochranu.