Avatar uživatele
Andybaumik

Jak přesvědčit mamku aby u me mohla přespat kámoška???

Chci aby u me přestala kámoška ale jak znám mamku (a tatku) tak zřekne ne co mám delat ??? Chceme si užít poslední dny prázdnin .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3738 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fallagela

A prespani neni mozne, protoze to rodice proste nechteji a nebo to ma i jiny vyznam, napr maly byt (neuklizeny pokoj 😁)? Zkus poprosit a kdyz odmitnou zeptej se jich na duvod, a jinak zkus se zeptat kamaradky zda by jste nemohly prespat u ni. Vzdyt ve finale je to jedno kde budete spat, jestli si chcete uzit posledni dny prazdnin. Rodice se vzdycky tezko premlouvaji, zvlast kdyz se zabejci. 🙂
Doplňuji:
ted me napadlo uvazovala jsem o tobe jako o divce, ale pokud jsi chlapec, tak bys rodicum mel vysvetlit, ze je v jejich vlastnim zajmu, aby jsi spal s kamaradkou u vas nez u ni, doma si te muzou ohlidat, takze zadny rozmnozovani. 😁

Upravil/a: Fallagela

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Buď hodná, pomoz mamince s úklidem, nákupem, vařením apod. a až potom ji popros, jestli by kamarádka mohla u vás přespat a slib, že nebudete „zlobit“, že nebude hluk, ani nepořádek. A taky to potom dodržte ! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Krakis

A proč by nemohla? Když se vaši domluví s jejími rodiči a budeš mít uklizeno,nic bych nenamítal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jako matka bych se tvářila velkmi pohoršeně, polkkud by mne potomci chtěli „přesvědčovat“. U nás doma platila demokracie, kdy jsme o všem normálně mluvili a pokud byly podmínky k tomu dětem vyhovět, tak jsem vyhověla. Pokud jsem ovšem, měla důvod nevyhovět, tak mne děti ani nezkoušely „ukecávat“. Respektovaly totiž mé důvody.
Ani pro mne by nebylo důvodem vyhovět proto, že si děti chtějí užít „poslední dny prázdnin“. Ony totiž poslední vůbec nejsou, že?
Matky se zeptej, zkus jí to vysvětlit a když řekne ne, tak to respektuj. Věř tomu, že rodiče si zaslouží, abys jejich názory a rozhodnutí brala vážně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hamon

Jak mám přesvědčit kámošky, aby spaly u mne? :D

před 3737 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek