Avatar uživatele
Sirifan

Jak přesvědčit holku o vztahu?

Ahoj lidičky potřeboval bych pomoct začal jsem si se spolužačkou bylo to všechno hrozně hezký když jsme byli spolu a já do ní úplně spadnul. Ona mi potom ale napsala že si po bývalém není jistá a nechce nikomu věřit. Začal jsem podávat ty nejhezčí důvody proč být spolu ale ona pořád že neví co chce. Má někdo zkušenosti a ví co dělat díky moc

Zajímavá 0 před 2593 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Přesvědčovat holku aby s tebou chodila?

Co to je – podávat nejhezčí důvody?

🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sesednizkola

Nejvíc zabiješ potencionální vztah když začneš holce logicky vysvětlovat, proč by s tebou měla chodit. Holky nepřemýšlí logicky, musíš jí přitahovat především. Prostě tam není přitažlivost a to může mít spoustu důvodu. Tipuji, že tě prostě ma moc jistého. Zkus se stáhnout trošku, neleží za ni pořád, ať tě vidí taky s jinýma holkama, pak přijde sama… Logickým vysvětlováním vše zničíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Hele – k sexu ukecáš skoro každou…
Ke vztahu vůbec žádnou…
😉
Dej jí čas (a pokoj), nech to plavat – třeba se za nějakou dobu chytí.
A když ne, najdeš si jinou… Holek je víc, než kluků…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KatkatkaW

Dej tomu čas, netlač na ni. Buď se sama zamiluje tak, že bez tebe nebude chtít být, nebo zjistíš, že to nemá cenu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Přesvědčíš ji stejným způsobem,
jako by tebe přesvědčila do vztahu
holka, o kterou nestojíš.

Kdyby má odpověď nebyla srozumitelná: Nijak.
Nikoho nelze přesvědčit o něčem, o co nemá zájem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sebtana

Prostě jí řekni že tu pro ní vždycky budeš, ať už tě bude chtít nebo ne. Jestli neví jestli ti věřit, neříkej jí proč by ti měla věřit, nech na ní aby se rozhodla.
Chodit s někým je něco, co musí chtít oba dva. I když je plno logických důvodů, je důležité aby na ně každý přišel sám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek