Avatar uživatele
quentos

Jak přesvědčit Google, že nejsem robot?

Taky vás má Google za robota? Místo aby mi vyhledal, co potřebuju, mám náhle zatrhnout políčko „Nejsem robot“ a potvrdit. Jenže jakmile to udělám, tatáž žádost naskakuje znovu a znovu… až se na to vykašlu a jdu na Seznam. Jak přesvědčit Google, že nejsem robot? Na to, jakej z toho má vejvar, si pravidelné návštěvníky svého vyhledávače spíš odrazuje.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, briketka10, independent před 2338 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Často uživatelé, kteří přehnaně promazávají svůj systém pomocí různých CCleanerů nebo pravidelně promazávají cookies, si toto neustále opakované kontrolování namířené proti automatizovaným botům přivolávají obvykle sami. Řešením je nechat cookies na pokoji a anti-bot kontrola díky tomu nastane opět jenom velmi výjimečně. Jejich mazání je stejně jenom placebo, na bezpečnost to nemá žádný pozitivní vliv o naivním pocitu úspory místa na disku (pár mizerných KB) ani nemluvě.

Také je třeba smířit se s opakovanou kontrolou v případě, že používáte anonymní režim, a to prakticky ze stejného důvodu.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Odpovědi.cz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Zkuste si pročíst článek z března 2017, v němž se píše, že Google přišel v roce 2014 s jednoduchým řešením a nyní tuto reCAPTCHu dokonce zneviditelnil, takže člověku už se vůbec nezobrazí.

Třeba se dovíte to, co potřebujete.

Zdroj: https://techn­et.idnes.cz/ne­viditelna-captcha-recaptcha-google-dsn-/sw_internet.as­px?c=A170310_135147_sw_in­ternet_pka

Jsem na Google a Google Chrome přihlášená, tudíž se mě neptá.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… se přihlásit, pak nejni problém, bez přihlášení takto opruzuje spousta webů a ještě k tomu i s reklamou …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Na Seznam nechodím, jen na Google a nikdy mne za robota neměl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Velký bratr přitvrzuje a jak je vidět, daří se mu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek