cherreis

Jak přesunu soubor z jednoho uživatelského účtu na druhý?

Promiňte, ale na tohle sem vážně pako… takže když mám dva uživatelské účty (k oběma mám přístup) jak přesunu složku (soubor, obrázek..) z jednoho účtu na druhý? děkuji

Nejlepší odpověď
www

Na PC stačí otevřít oba účty v patřičném místě současně v oknech a tahem soubor přemístit.
Účty na netu jinak-znovu soubor nahrát.
Doplňuji:
Popis od Badisko také lze, ale nevím, do jaké míry máš v PC pořádek a jak jsi počítačově zdatná.
Můj postup se mně zdá jednodušší, tedy vyber si 😉

Další odpovědi
badisko

pokud jde o Pc tak tam mas slozku sdilene dokumenty…:D soubor presun tam a muzes si ho otevrit na jakemkoliv Uctu …;D pokud jsi to myslela takto…najdes je v mistni disk C; pokud ho mas primarni ..a tam otevres dokumenty a slozky vsichni uzivatele …tam je slozka sdilene dokumenty…

led

Vytvoríte si spoločný adresár napríklad C:\spolocny_adresar
a doňho prekopírujete/pre­sunete žiadaný súbor.
Do takto vytvoreného adresára má prístup každý „užívateľský účet“

Klára K.

Joj, to jsem zkoušela, nevím jak máš starý PC, ale já to dala do sdílených složek a klekl mi harddisk…
Nejbezpečnější je to e-mailem, i když chápu, že ten toho moc nepobere.

cochee

nejlépe přes Sdílené dokumenty, jak tu někteří kolegové radí, ovšem pozor: pokud přesouváš ze správcovského účtu, nezapomeň patřičně změnit přístupová práva pro obyčejného uživatele, jinak se ze druhého účtu na soubor podíváš, ale už ho nemůžeš měnit, mazat, přepsat, překopírovat jinam atd.