Avatar uživatele
cherreis

Jak přesunu soubor z jednoho uživatelského účtu na druhý?

Promiňte, ale na tohle sem vážně pako… takže když mám dva uživatelské účty (k oběma mám přístup) jak přesunu složku (soubor, obrázek..) z jednoho účtu na druhý? děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Martin K. před 4000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Na PC stačí otevřít oba účty v patřičném místě současně v oknech a tahem soubor přemístit.
Účty na netu jinak-znovu soubor nahrát.
Doplňuji:
Popis od Badisko také lze, ale nevím, do jaké míry máš v PC pořádek a jak jsi počítačově zdatná.
Můj postup se mně zdá jednodušší, tedy vyber si 😉

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

pokud jde o Pc tak tam mas slozku sdilene dokumenty…:D soubor presun tam a muzes si ho otevrit na jakemkoliv Uctu …;D pokud jsi to myslela takto…najdes je v mistni disk C; pokud ho mas primarni ..a tam otevres dokumenty a slozky vsichni uzivatele …tam je slozka sdilene dokumenty…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Vytvoríte si spoločný adresár napríklad C:\spolocny_adresar
a doňho prekopírujete/pre­sunete žiadaný súbor.
Do takto vytvoreného adresára má prístup každý „užívateľský účet“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

Joj, to jsem zkoušela, nevím jak máš starý PC, ale já to dala do sdílených složek a klekl mi harddisk…
Nejbezpečnější je to e-mailem, i když chápu, že ten toho moc nepobere.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

nejlépe přes Sdílené dokumenty, jak tu někteří kolegové radí, ovšem pozor: pokud přesouváš ze správcovského účtu, nezapomeň patřičně změnit přístupová práva pro obyčejného uživatele, jinak se ze druhého účtu na soubor podíváš, ale už ho nemůžeš měnit, mazat, přepsat, překopírovat jinam atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek