jentakneres

Jak přesunout všechny oblíbené záložky ( z Google Chrome ) z jednoho PC do druhého ?

Odpovědi
bolak

Dáš CTRL+SHIFT+O (Záložky>Správce záložek), nahoře klikneš USPOŘÁDAT>EXPOR­TOVAT DO SOUBORU. Uložíš na floppy disk, tu vložíš na druhém pc do 5,25 mechaniky, otevřeš google chrome a ten samej postup, s tím že na konci dáš IMPORT namísto EXPORT.

CZ Adam

Souhlasím s uživatelem bolak ,ale pokud máte google účet a jste přihlášeni ke prohlížeči chrome tak se pak na druhé počítači přihlásíte a všechny záložky aplikace atd. máte na druhém počítač.

arygnoc

bolak:

5,25 mechaniky ????

to ešte existuje?

bolak

samozřejmě, jak jinak bych se dostal ke svým datům?

arygnoc

a to máš doma commodor?
aj dierne štítky používaš?

bolak

na zálohování dat jsou diskety 5,25 ideální volba, nebo snad znáš nějaké jiné přenosné médium které má též funkci podtácku?

arygnoc

3,5" disketu.

cochee

Pozor, já mám jednu pětačtvrtku v sáčku v práci z vyřazeného pc ;) co se týká médií, musel bych znásilnit starou zaprášenou skříň na chodbě u záchodků 😁

arygnoc

a že ajťáci zanedbávajú sex.

;)