MyOtherSelf

Jak přesunout stejný styl písma z jednoho dokumentu ve Wordu do druhého dokumentu?

Lze ten styl nějak zkopírovat a použít? Nevím jak :( .. vytvořit ten samý mi nejde, protože je strašně složitý se vším číslováním, odstavcema atd. Musí to jít přeci nějak zkopčit

Nejlepší odpověď
ivzez

Pokud máte v jednom dokumentu více stylů, bylo
by podle mne nejsnazší dokument uložit jako šablonu
a potom ze šablony vytvořit nový dokument.

Další odpovědi
Emefej

Import a export stylů má Word už od prvních verzí. „Vývojář“ > „Šablona“ > „Organizátor“.

gecco

Podívej se v tom prvním dokumentu na používaný Styl a tentýž nastav i ve druhém, ne?

Lamalam

V každé verzi Wordu je to trochu jinak. V 2013 je to: „Styly“ – „Spravovat styly“ – „Import/Export“. Nebo si nech zobrazit kartu „Vývojář“ a pak přes „Organizátor“.