Lukáš Rusek

Jak přesunout soubory z SD karty do vnitřního uložiště mobilního telefonu?

Přesunul jsem soubory na SD kartu. Omylen i některé, které jsem nechtěl. A nevím jak je přesunout zpátky. Na ní jsem je přesunul tak, že jsem si stáhl aplikaci File to SD Card. Ale nechápu proč to nejde zpátky. Mobilní telefon: Xiaomi Redmi NOTE 5A

Odpovědi
dubraro

Mezi aplikacemi standardně nainstalovanými na MT by mělo být něco jako „Soubory“. To je program, který takové operace provádí. A samozřejmě dá se z Obchodu stáhnout nějaký program typu File manager, bude jich tam spousta.

anonym

V google play dokonce najdeš i TOTAL COMMANDER, dvoupanelový správce souborů který je na takové souborové operace a přesuny velmi vhodný a snadno použitelný. Takových souborových správců je ale celá řada a takový přesun samozřejmě zvládnou nějak všechny (jen počítej s tím, že je docela velká pravděpodobnost že při tom budeš nucen zírat na spoustu reklamy, která v total commanderu není překvapivě a vzácně žádná).