Martuse011

Jak presunout obsah z jedne pametovky na druhou?

Pres uloziste telefonu to nepujde, mam ho plne? Jak vubec funguje ten adapter, co k te karte je, nebo jak byste to udelali vy?

Nejlepší odpověď
iceT

Přes počítač.
Vyndám paměťovku, strčím do adaptéru, ten dám do počítače, stáhnu obsah do počítače, vyndám adaptér z počítače, do adaptéru dám tu druhou kartu,adaptér do počítače, na kartu v adaptéru pak hodím to, co jsem vytáhla z první karty. Trochu složité, ale jde to, pokud nemáš nic lepšího.

Nebo přes blouetooth.

Další odpovědi
lexx

ano, přes úložiště na disku počítače ale: nepřesouvej (move) nýbrž kopíruj (copy)
to pro případ že by něco selhalo (stává se) a data nebo část budou v háji no a pokud operace proběhne úspěšně mohou se zdrojová smazat (delete)