tto_mas

jak přesunout mapy z paměti telefonu na SD kartu – ve Windows mobile

ve Windows mobile 8.1 (Lumia 625) se mi při stahování map ukládají do paměti telefonu. Jak nastavit aby se ukládaly na SD kartu. V sekci Inteligentní úložiště mám všechny možnosti nastaveny na " ukládat na SD katru " a přesto se stažené mapy ukládají do paměti telefonu a přesunout nejdou.
Doplňuji:
napsal jsem to asi špatně, myslel jsem na mobilu, s Windows phone 8,1. mapové podklady pro HERE maps se mi stahují do paměti telefonu. jak nastavit system aby se stahovali na SD kartu

Odpovědi
jáára

ve Windows Mobile se to dělá v průzkumníku a normálně ctrl+x a ctrl+v
Asi myslíš něco jinýho, ale tak se to dělá ve Windows Mobile