kuřecí

Jak přesunout hru z počítače do Nokie 6500??

Stáhla jsem si hru. Připojila nokii 6500 k notebooku ale nevím, jak to tam mám dát z počítače do mobilu. Poraďte prosím :(

Nejlepší odpověď
beer

Buď pomocí Bluetooth obě zařízení nejdřív spáruješ a pak soubor přesuneš, nebo pomocí aplikace Nokia PC Suite (z internetu zdarma) propojíš obě zařízení kabelem (součást balení telefonu) a soubor přesuneš také.
Zkušenost

Další odpovědi
NikkiHeat

Přes USB kabel pomocí programu Nokia PC Suite
Doplňuji:
hra nebo aplikace musí být ve formátu jad. nebo jar. V programu je přímo oddělení aplikací pomocí kterého lze aplikace přesouvat obousměrně.