FlAsh_7

Jak přestat žít minulostí?

Odpovědi
aliendrone

Tak nejdřív prozraď JAK TO DĚLÁŠ?!? Já ať dělám co chci, tak žiju jedině v přítomnosti a více či méně úspěšně predikuji budoucnost. S minulostí nehnu, natož abych v ní dokázal žít – a to jsem ALIENDRONE! ;) :D :D

Obzvláště pikantí na tvém dotazu je otázka MNOŽSTVÍ tvé minulosti ve které „žiješ“ (s ohledem na tvůj věk). To třeba já nebo jiná zdejší strašidla už něco pamatujeme, tudíž by nám to MĚLO jít. A to lépe. Ovšem jedině Její Excelence led to zvládá s grácií, půvabem a přirozenou elegancí (ostatně jak je u ženských potvor dábelských běžné), my ostatní připomínáme navzdory vší snaze spíš panoptikovou dioskotéku. ;) :D :D

Edison

Začít žít v současnosti budoucností.

Rokio

Poučit se z minulosti a jít dál.

Ametyst

Razantně změnit prostředí, nejlépe do cizojazyčného, to pomáhá nejvíc.