Beccie

Jak přestat podvádět kluky?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Zamyslet se nad tím, jaký svůj komplex si tím léčíš

Další odpovědi
venkovan

Zřejmě je to tvůj koníček.
Mimochodem – jak podvádět? Například podvést chlapce pod mostním obloukem, v intimnějším zavěšení, za příjemné večerní atmosféry – to bych asi nerušil.

anonym

Až ti dá nějaký přes držku, tak možná přestaneš.

elvan

Začít lépe klást otázky jak publiku, tak i sama sobě.

MK44

  1. Neslibovat jim, co nedokážete dodržet.
  2. Vzhledem k tomu, že sexuálně přenosné nemoci mohou být fatální a žádná antikoncepce není stoprocentní, doporučuji držet potřebu obměny sexuálního partnera co nejvíce na uzdě.

hanulka11

věřím, že ti to brzy oplatí a pak poznáš- jaké to je

huxa

tak, že přestaneš š*kat s jinýma…

anonym

Tak dlouho budeš přebírat až narazíš. Oni ty boží mlýny mají něco do sebe. Až si chytneš kluka rapla, bůh ti buď milostiv.

Deli

Za čím spěcháš, co hledáš? Že to bude s tím příštím lepší? Ono je to v životě důležité, ale jsou i důležitější věci. Jen si to uvědom…

DeLanne

Jenoduše, urči si toho kterého doopravdy miluješ, toho ke kterému cítíš to co k jiným ne. Nezačínej si hned s každým, pokudmáš pocit že se ti onen X líbí než tvůj kluk, nejdřív s ním zkus jen kamarádský vztah a pokud zjištíš, že by v tom mohlo být něco víc , pak si zase urči kdo je pro tebe lepší. Nebud s někým koho nemáš doopravdy nemiluješ nebo nemáš ráda, radši mu to řekni hned, než aby došlo ke skandálnímu odhalení :P