Lgee

Jak přestat myslet na stejné věci?

Jde o to že když sem ve stresu myslim na pozitivni veci, ale tim se to spojuje s negativitou

Odpovědi
led

Nepíšete, či ste v pozitívnom, alebo negatívnom strese.
Uvedomte si, že bez aspoň základnej znalosti negativity nerozoznáte pozitivitu od negativity a naopak.

„Vymyslite si plán, ako sa brániť negatívnym myšlienkam. Postupujte podľa neho, keď na to príde. Napríklad sa zastavte, pozrite sa vpred, nadýchnite sa a spomeňte si na niečo pozitívne.“ https://www.for­bes.sk/ked-vam-negativita-berie-energiu-naucte-sa-zit-pozitivne-ako-na-to-v-tazkych-casoch/