kosaaaak

Jak přesně fungují RSS čtečky? Dá se to využít i tady na Odpovědích.cz?

Prý to umí vypsat změnu stránky, a vyjet novou zprávu. Umělo by to tedy i vypsat, například když někdo vloží nový přípěvek zde do diskuze, abych nemusel pročítat všechny?

Nejlepší odpověď
anonym

tedy bohužel rss zdroje jsou omezené tím co do nich provozovatel serveru ukládá. Proto například na odpovědích je možné pomocí RSS sledovat pouze nove otazky v jednotlivých kategoriích a nic vic.