KdoSiOdJinud

Jak přesně funguje rozhlas ve velkých budovách jako jsou školy atd…?

Zajímalo by mě, jak přesně funguje „ústředna“, jak funguje napájení této sítě rozhlasů, jaký přesně signál ustředna do sítě pouští či jestli je tu nějaká závislost umístění ustředny vůči rozhlasům… Je to hodně otázek, kdyžtak doplním – kdyby si někdo chtěl na tuhle problematiku popovídat více (byl bych vděčný, tak mail kdosiodjinud@seznam.cz)

Nejlepší odpověď
Pavluška

je zbytečné to tu rozepisovat, na této stránce je to popsané snad dostatečně 🙂

http://www.ma­ike.cz/inpage/skol­ni-hodiny-a-rozhlas/