lolinka255

Jak přerušit menstruaci u dívek 13 let?

Mé dceře je 13 let a jede na tábor od 10.7.-22.7. a bojí se aby nedostala menstruaci,protože se tam koupají v bazénu a to se při menstruaci nesmí jak mám tomu zabránit aby jí nedostala?

Nejlepší odpověď
arygnoc

to proste k životu patrí.
tak sa kúpať nebude.

v 13-ich je skutočne veľmi skoro rozhadzovať hormóny v tele.

;-Q

Další odpovědi
iceT

Jak nesmí?Vybav dceru tampónama a návodem na použití,přidej pár rad a je to.Do bazénu s tampónem může.
Jinak bych mohla doporučit tablety Ascorutin a Rutascorbit,jsou to tablety,které mi dala mamka,když jsme jeli na školní výlet a fungují jako omezovač krvácivosti.K dop­tání a k dostání v lékárně bez předpisu,cena kolem 50,–kč.

gecco

Lolinko – a to, ve svém věku, ještě netušíš, že existuje lékař – gynekolog???
:-OOO

Nebo snad chceš svou dceru vystavit nebezpečí JPP z netu???
🙂

anonym

Já bych poradil, ale k jejímu věku… 🙂