Prostě já...

Jak přepravovat psa v autobuse?

Vím že musí mít náhubek a vodítko nebo přepravku, ale párkrát jsem zaslechla že v autobuse smí jed jenom jeden pes, nebo že řidič může psa odmítnout. Jak to tedy všechno je?

Nejlepší odpověď
Justin1

Nejlepší bude podívat se do přepravních podmínek dopravce, který provozuje autobusovou linku, která tě zajímá.

Další odpovědi
nyjono

Jasně, že může řidič psa odmítnout. Může být špinavý, páchnout nebo může viditelně ohrožovat spolucestující.
Nebo si s tím psem, co už je v buse nemusí rozumnět a psí rvačka v plném buse není nic moc.
Pokud k odmítnutí není důvod, není pravděpodobné.

Drap

Každý přepravce může mít stanovené jiné podmínky. Nahlédni do podmínek konkrétního přepravce

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.