Avatar uživatele
Amy9898

Jak přeposlat někomu odkaz na nějaké video? (třeba z youtube)

Potřebuju přeposlat odkaz své písně..moc děkuji všem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 4149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Najdeš svoje video. Úplně nahoře vlevo uvidíš http://www.youtube..... Na toto klikneš PRAVÝM tlačítkem myši. Ono se to zamodří a současně zvolíš Zkopírovat. Teď máš odkaz na video v „myši“-paměti.
Jdeš mail, ICQ, Skype… zkrátka všude teď můžeš do textu zprávy kliknutím na LEVÉ tlačítko myši zvolit Vložit a tím se dostane odkaz do textu pro adresáta.
Zkopírovat odkaz (zamodřit) se dá i tak, že nejdříve klik levým, zamodří se, pak klik na pravé a Zkopírovat.
Doplňuji:
OPRAVA!!
„..do textu zprávy kliknutím na LEVÉ tlačítko myši“ patří PRAVÉ ! Pak klik na Vložit pravým a je to v textu…
Člověk toto dělá automaticky bez uvažování a pak to takto dopadá. Omlouvám se…

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je to velice jednoduché.Myší označíš modře celou adresu dáš CTRL C pak buď napíšeš email a dáš tam CTRL V nebo pokud máš SKYPE či FACEBOOK tak tam opět zmáčkneš CTRL V a máš tam vloženou adresu toho videa na Youtube.
A nebo zmáčkneš na myši pravé tlačítko, objeví se tam text KOPÍROVAT, pak přejdeš opět na to kde to chceš posílat a opět zmáčneš pravé tlačítko na myši kde se objeví text VLOŽIT, dáš to tam a odešleš.
Doplňuji:
pro beer
Byl jsi rychlejší než já.Mně déle trvá než to naklapu na klávesnici.Píšu pouze čtyřmi prsty, tak jsem pomalejší.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dobrý den, to je poměrně jednoduchá otázka, i když chápu, že pro nováčky na internetu a ve světě IT to může představovat poměrně velký problém. V Chrome máte nahoře lištu s odkazem. Klikněte na něj, měl by se vám automaticky zamodřit. Pak už jenom ctrl + c a ctrl + v a pošlete ho. Já ho ještě před tím projedu přes zkracovač odkazů https://urluno.com/ ať, není zase tak moc dlouhý. 😉

Nový příspěvek