Amy9898

Jak přeposlat někomu odkaz na nějaké video? (třeba z youtube)

Potřebuju přeposlat odkaz své písně..moc děkuji všem

Nejlepší odpověď
beer

Najdeš svoje video. Úplně nahoře vlevo uvidíš http://www.youtube..... Na toto klikneš PRAVÝM tlačítkem myši. Ono se to zamodří a současně zvolíš Zkopírovat. Teď máš odkaz na video v „myši“-paměti.
Jdeš mail, ICQ, Skype… zkrátka všude teď můžeš do textu zprávy kliknutím na LEVÉ tlačítko myši zvolit Vložit a tím se dostane odkaz do textu pro adresáta.
Zkopírovat odkaz (zamodřit) se dá i tak, že nejdříve klik levým, zamodří se, pak klik na pravé a Zkopírovat.
Doplňuji:
OPRAVA!!
„..do textu zprávy kliknutím na LEVÉ tlačítko myši“ patří PRAVÉ ! Pak klik na Vložit pravým a je to v textu…
Člověk toto dělá automaticky bez uvažování a pak to takto dopadá. Omlouvám se…

Další odpovědi
anonym

Je to velice jednoduché.Myší označíš modře celou adresu dáš CTRL C pak buď napíšeš email a dáš tam CTRL V nebo pokud máš SKYPE či FACEBOOK tak tam opět zmáčkneš CTRL V a máš tam vloženou adresu toho videa na Youtube.
A nebo zmáčkneš na myši pravé tlačítko, objeví se tam text KOPÍROVAT, pak přejdeš opět na to kde to chceš posílat a opět zmáčneš pravé tlačítko na myši kde se objeví text VLOŽIT, dáš to tam a odešleš.
Doplňuji:
pro beer
Byl jsi rychlejší než já.Mně déle trvá než to naklapu na klávesnici.Píšu pouze čtyřmi prsty, tak jsem pomalejší.

Michálek1245

Dobrý den, to je poměrně jednoduchá otázka, i když chápu, že pro nováčky na internetu a ve světě IT to může představovat poměrně velký problém. V Chrome máte nahoře lištu s odkazem. Klikněte na něj, měl by se vám automaticky zamodřit. Pak už jenom ctrl + c a ctrl + v a pošlete ho. Já ho ještě před tím projedu přes zkracovač odkazů https://urluno.com/ ať, není zase tak moc dlouhý. 😉